SHPËRNDAJE

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar dëshiron që bashkëlojtari i tij në ekipin kombëtar brazilian t’i bashkohet Real Madridit nëse edhe vetë ai transferohet te gjiganti i La Ligës, raporton Don Balon.
Neymar e dëshiron një grup të madh brazilianësh në Madrid, dhe portieri i Romës është opsion i qartë për klubin si zëvendësues i mundshëm i Keylar Navas.

Alisson ka zgjuar interesimin e Liverpoolit, po ashtu, këtë sezon dhe Klopp do të bëjë përpjekje të mëdha për ta transferuar atë.