SHPËRNDAJE

Neymar është përfolur me një kalim të mundshëm te Real Madridi, por ai ka thënë se dëshiron të qëndrojë në Paris Saint-Germain.
“Do të qëndroj. Kam një kontratë me PSG-në dhe kam vendosur të jem këtu për gjëra të reja, për qëllime më të mëdha”, tha ai për Fox Sports.

“Nuk do ta ndryshoj mendjen për këtë. Shpresoj që do të kemi një stinor të suksesshëm. Gazetat kënaqen duke krijuar thashetheme por të gjithë e din sa shumë mendoj për PSG-në”.