SHPËRNDAJE

Neymar i lënduar i ka faleminderuar tifozët për brengat dhe përkrahjen, duke thënë se ka kaluar shumë mirë nga ajo që është dukur në shikim të parë.

Neymar nuk do të luaj rreth tre javë, ku pritet të kthehet në ndeshjen kundër Manchester City.

“Ka qenë tmerruese. Nuk e keni ndërmend se cka më ka shkuar ndërmen në fillim. Do të kthehem së shpejti, vlersoj përkrahjen tuaj, së bashku jemi më të fortë. Shihemi” ka thënë Neymar.