SHPËRNDAJE

Një 28 vjeçar nga komuna e Prishtinës ka gjetur vdekjen sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, si pasojë e helmimit nga ushqimi.

Siç raporton Klan Kosova, e cila ka tentuar të intervistojë familjarët e afërt të viktimës, 28 vjeçari kishte ngrënë një natë më parë mish pule.

Prindërit e gruas së viktimës, kanë treguar se viktima është helmuar mbrëmë nga ushqimi dhe se edhe vdekja e tij ka ardhur si pasojë e këtij helmimit.