SHPËRNDAJE

Mesfushori shqiptar i FC-Solothurnit, Shpëtim Arifi ka shënuar një super gol në ndeshjen e tijë të fundit që ka zhvilluar në Zvicërr, shqiptari që po pëlqehet shumë nga publiku I Fc-Solothurnit i ka mahnitur të pranishmit që ishin me performancën e tijë ku dhe realizoi një super gol.

Për më tepër shikoni golin nga Preshevari, Shpëtim Arifi