SHPËRNDAJE

Reperi nga Shqipëria, Noizy, sot ka publikuar këngën e re.
Fjala është për projektin muzikor ‘A të kujtohet’ i cili po i ecën mirë dhe për pak orë ka marrë mbi 140 mijë klikime në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Mirëpo, është një detaj i këtij klipi që ngjanë shumë me atë të Ledrit dhe këngës së tij ‘A jena mirë’.

Në klipin e Noizyt vërehet një pjesë ku reperi është me qen në pyll. Një skenë pothuajse të njëjtë me qen e ka edhe Ledri të ‘A jena mirë’.

Vallë të jetë inspiruar Noizy nga kolegu i tij?

noizy

ledri