SHPËRNDAJE

Një duet i pritshëm mes Çiljeta Xhilagës dhe Noizy-it duket se nuk është vetëm kaq, pra një bashkëpunim artistik.
Pak ditë më parë këngëtarja publikoi një foto ku tregonte një takim të djalit të saj me Noizy-in, por duket se ky i fundit nuk e ka të lehtë të ndahet me Fernandon.

Noizy

Në një tjetër takim të fundit, i cili siç shprehet edhe Çiljeta është i fundit pas finalizimit të këtij bashkëpunimi, Noizy i ka sjellë një dhuratë vogëlushit të koleges.

Bëhet fjalë për dy arusha të bardhë, njërin e mban në dorë Fernando dhe tjetrin këngëtari, ç’ka reflekton një raport të veçantë mes tyre./NOA/