SHPËRNDAJE

Grupi Nrg Band dhe reperi Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “Ta du majmunin”.

Kënga “Ta du majmunin” është e shkruar nga Geti ndërsa me muzikë nga Besnik Qaka.

Për realizimin e videos të kësaj kënge u kujdes produksioni nga Shqipëria “Max Production”.