SHPËRNDAJE

Shitet vetura Opel Aster 1.8 Benzin , Vitprodhimi 1994
Vetura eshte ne gjende te shkelqyer ,
Posedon klim , alu fellne dhe goma plotesisht te reja
i regjistruar deri ne muajin gusht.
(nuk jam i interesuar te bej ndrrime )
Info te tjera 063-80-31-582

SHPËRNDAJE
Artikulli mëparshëmSamsung S3, 32GB
Artikulli i rradhësiPhone4, 16GB, i zi