SHPËRNDAJE

Mesut Ozil dhe Angel Di Maria dëshirojnë të rikthehen në Real Madrid.
Sipas të përditshmes sportive madrilene, “Marca”, Mesut Ozil dhe Angel Di Maria dëshirojnë të rikthehen në Real Madrid.

Ozil dhe Di Maria u largua nga Santiago Bernabeu në vitin 2013, përcjell Express. I pari u transferua te Arsenali, derisa i dyti u transferua te Mancheter Untied dhe më pas te PSG.

“Marca” shkruan se të dy lojtarët janë të pakënaqur në klubet e tyre dhe dëshirojnë të kthehej në Real Madrid.