SHPËRNDAJE

Mesut Ozil mbeti i zhgënjyer pas eliminimit nga Monaco.

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, mbeti i zhgënjyer pas eliminimit nga Monaco.

Ozil shkroi në Twitter se është një zhgënjim i madh të eliminohesh pas një paraqitje të tillë.

““Ishte shumë e vështirë që të eliminohesh nga Champions pas këtij rezultati dhe pas kësaj ndeshjeje fantastike”, shkroi Ozil.

OzilTwitter