-1.9 C
Presevo, Serbia
19.12.2018

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

Letër e hapur At Gjergj Fishtës: Lahutën e të parëve na...

Më falë, o At që po ta prishi qetësinë në mashimin tënd, më falë o At që po të shkruaj dhe të lajmëroj se...

HI-TECH

SHOWBIZ

Gold Ag dhe Kastriot Tusha me këngë për Ushtrinë e Kosovës

Reperi Gold Ag në bashkëpunim me Kastriot Tushën kanë publikuar projektin e tyre të ri. Ky i është kushtuar krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Me ritme...

Yjet urojnë formimin e Ushtrisë së Kosovës

Formimi i Ushtrisë së Kosovës është pritur me entuziazëm nga yjet e skenës. Kosova po shënon një prej ditëve më të rëndësishme në histori, është...

Monica Bellucci në një moment të artë në karrierën e saj

Është një moment i artë për Monica Belluccin, ku edhe rolet nuk po i mungojnë.Aktorja ka kaluar mbi tapetin e kuq të...

INTERVISTA

Haradinaj: Retorika e ndryshimit të kufijve e rrezikshme

Parlamenti i Kosovës të premten ka miratuar Ligjet që parashohin transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) në një Ushtri të rregullt. Ky...

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
light snow
-2.6 ° C
-1 °
-4 °
80%
4.1kmh
90%
Thu
-9 °
Fri
-5 °
Sat
5 °
Sun
2 °
Mon
4 °

Këmbimi valutor