17.1 C
Presevo, Serbia
21.05.2019

LAJME

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

Opinion: Takimi i presidentit Trump me Shaip Kamberin, Ragmi Mustafën dhe...

Ishte një nga senzacionet më të larta të vitit 2019, me një aksion të përbashkët kryetari i PDSH-së Ragmi Mustafa, kryetari i PVD-së Shaip...

HI-TECH

SHOWBIZ

Granit Xhaka dhe Leonita do të bëhen prindër

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, do të bëhen prindër. Lajmin e ka konfirmuar vet lojtari i Arsenalit duke i njoftuar...

Vjen reagimi i Madonnas pas kritikave të shumta për performancën në...

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, ka marrë kritika të shumta për performancën e saj në Festivalin Evropian të Këngës, Eurovision. Kishte pasur dyshime për prezencën...

Është pjesë e LGBTI, ka përjetuar bullizmin në fëmijëri dhe i...

Duncan Laurence është fituesi i edicionit të 64-të i festivalit të madh evropian, “Eurovision Song Contest”. Kënga e tij me titull “Arcade” siguroi votat e...

INTERVISTA

Lëvizja Besa në Maqedoni, pro shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi

Afrim Gashi, lideri i Lëvizjes Besa në Maqedoni, është deklaruar pro shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë si zgjidhje eventuale e çështjes mes...

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
broken clouds
17.3 ° C
19 °
16 °
55%
1kmh
75%
Wed
18 °
Thu
18 °
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
20 °