3 C
Presevo, Serbia
24.01.2019

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

QHM: Policia e ftoi Ardita Sinanin për keqpërdorim të detyrës e...

E nderuara zonja Sinani, ju po shpifni E nderuara zonja Ardita Sinani lidhur me deklaratën e juaj se Kryetari i Komunës po ju kërcënon me...

HI-TECH

SHOWBIZ

Chris Brown nuk e fsheh lidhjen me Ammika Harrisin

Chris Brown tashmë nuk e ka problem që të shfaqet edhe publikisht në ndeja të ndryshme të dashurën e re. Reperi amerikan është parë teksa...

Brad Pitt dhe Charlize Theron e nisën lidhjen pasi e xhiruan...

Brad Pitt dhe Charlize Theron e nisën lidhjen pasi e xhiruan një: Brad Pitt dhe Charlize Theron janë takuar në vitin e kaluar gjatë xhirimit...

Jada Smith shpjegon se përse ajo dhe Will preferojnë termin ‘partnerë...

Vitin e kaluar, Will Smith kishte befasuar shumë njerëz kur kishte deklaruar se ai dhe gruaja e tij, Jada Pinkett Smith, preferojnë t’iu referohen...

INTERVISTA

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
mist
3 ° C
4 °
2 °
93%
1.1kmh
90%
Fri
-4 °
Sat
-6 °
Sun
-3 °
Mon
-3 °
Tue
3 °

Këmbimi valutor