21.9 C
Presevo, Serbia
22.08.2019

LAJME

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

Çudi apo jo!?! Politikanët e partitë e Kosovës kryesisht flasin ‘kundër’...

Çudi apo jo!?! Politikanët e partitë e Kosovës kryesisht flasin 'kundër' këmbimit të territoreve me Serbi, a heshtin e nuk interesohen fare, si me...

HI-TECH

SHOWBIZ

Njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos dhuron 100 milionë...

Themeluesi dhe drejtori i përgjithshëm i Amazonit, Jeff Bezos ka dhuruar 100 milionë dollarë për organizatat që merret rastet sociale dhe të pastrehët. Ky sipërmarrës...

Dua Lipa shfaqet me shqiponjë në duar

Dua Lipa është një ndër këngëtaret tona më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja pothuajse asnjë koncert nuk do ta mbajë gjatë këtij viti...

Princ Harry dhe Meghan Markle me pushime luksoze në jug të...

Është pushimi i dytë bregdetar për familjen këtë verë – përfshirë edhe turneun e tyre në Afrikë që po vjen më pas. Meghan Markle dhe...

INTERVISTA

Summer School 2019

https://www.facebook.com/preshevacom/videos/2303152379996388/

Intervistë me Sulejman Abazin, ekspert në fushën e politikës dhe sigurisë...

https://www.facebook.com/preshevacom/videos/609785912847825/

Kampi verorë edukativo- rekreativ Presheva- Kamping 2019

https://www.facebook.com/preshevacom/videos/664661514011393/

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
clear sky
21.8 ° C
25 °
19.4 °
36%
2.6kmh
0%
Fri
30 °
Sat
30 °
Sun
31 °
Mon
26 °
Tue
27 °