SHPËRNDAJE

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe këngëtari Seldi Qalliu, janë fejuar mbrëmë.

Fillimisht ajo kishte publikuar një fotografi ku shihen unazat e tyre, ndërkaq tani ka publikuar edhe video.

Teksa Seldi i vë në gisht unazën e fejesës, në sfond dëgjohet kënga “I Will Always Love You” nga Whitney Houston.