SHPËRNDAJE

Ka dalë në shitje shtëpia e legjendës së repit botëror, Tupac Shakur i cili vdiq në vitin 1996 nga një atentat me të shtënash armësh në Las Vegas, ku është qëlluar 4 herë.

Sipas TMZ, pas një renovimi me vlerë 1milionw dollarësh, shtëpia e Tupac doli në shitje prej 2.65 milionë dollarë. Shtëpi ka një pamje të bukur me 6.000metra katrorë, 6 dhoma gjumi, një pishinë të hapur, një kuzhinë të madhe si dhe banje të shumta.

Këto janë edhe pamjet nga shtëpia e mrekullueshme ku kishte jetuar Tupac./presheva.com/

Image

Image

Image