SHPËRNDAJE

Rihanna tash e një kohë ka hequr dorë nga muzika për të punuar rreth afro një milion ndërmarrje të tjera biznesi, duke përfshirë por pa u kufizuar në të, linjën e saj të lartë të modës dhe kompaninë e kozmetikës.

Sidoqoftë, një zhvillim i fundit ka bërë që fansat të bëhen kurreshtarë për projektin e ri të këngëtares nga Barbados.

Sipas një llogarie të një fansi, këngëtarja ka regjistruar këngën e re me bashkëpuntorin e saj të muzikës, BMI. Një këngë e re e quajtur “Private Loving”, e shkruar nga Rihanna dhe Demarco, do të ishte kënga e parë solo që nga albumi i saj, i publikuar në vitin 2016.

View this post on Instagram

Nobody: Me: Album coming in 2019 Navy in July:

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Është e paqartë se sa kohë fansat do të duhet të presin për publikimin e këngës së re, dhe kjo nëse ajo planifikon ta lansojë atë, por ata e kanë bërë shumë të qartë se janë gati për muzikën e re të Ririt.

Nga ana tjetër, Rihanna ka hedhur disa postime, përmes të cilave lë të kuptohet se ajo është e gatshme të rikthehet në lojën muzikore, pas tri vitesh mungesë.

31-vjeçarja po ashtu po punon në albumin e ri, i cili pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

View this post on Instagram

@harpersbazaarcn by @chenman

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on