SHPËRNDAJE

 

Ka një vit që ata po kalojnë oqeanin herë pas here, për ta takuar njëri – tjetrin.

Bëhet fjalë për Princ Harry dhe aktoren e serialit “Suits”, Meghan Markle, të cilët po bëjnë çdo gjë për ta mbajtur lidhjen e tyre.

Një burim i revistës Sun ka thënë që çifti “nuk po ndahen nga njëri – tjetri për asnjë moment”.

Këto komente erdhën pas spekulimeve që çifti veçse janë duke planifikuar një dasmë për vitin tjetër.

/presheva.com