SHPËRNDAJE

Modric

Luka Modric nesër do të luaj minutat e parë për Real Madridin pas katër muajsh.
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric nesër rikthehet në aksion me skuadrën spanjolle, pasi kishte munguar në katër muajit e fundit.

Modric gjatë stërvitjeve të sotme me Realin ka treguar klasin e tij dhe atë që po i mungon Realit në ndeshjet e fundit, ku ka humbur pozitën e parë në La Liga.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oNS7wqZh7oc