SHPËRNDAJE

 

Klipi i shumëpritur i Noizyt dhe Encës mënë fund u publikua.

Në këngën “Bow Down” Enca vjen mjaft sensuale dhe Noizy në formë. Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes tyre, por duket se ka qenë mjaft i suksesshëm ende pa u publikuar.