SHPËRNDAJE

Sergio Ramos, mbrojtësi i Real Madridit ka thënv se Barcelona nuk është më sikur që ka qenë dikur, nga i cili janë frikësua të gjithë.

“Të gjithë flasin për krizën në të cilën gjendet Barcelona, mirëpo ata janë në finalen e kupë së mbretit, çerekfinalen e ligës së kampionëve dhe janë vetëm 4 pikë larg nga ne në Liga”.

“Ajo që ka ndryshuar është fakti se askush më nuk i frigohet”.

Real Madrid ka një seri prej 30 ndeshjeve pa humbje.

“Jemi në formë të mirë dhe shpresoj që të qëndrojmë deri në fund të sezonit” ka thënë Ramos.