SHPËRNDAJE

Real Madrid dhe Borussia Dortmund do të përballen sonte në “Santiago Bernabeu”, nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.
E përditshmja sportive katallane, “Mundo Deportivo”, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.