SHPËRNDAJE

Real Madrid do të tentojë gjatë verës transferimin e Eden Hazard
Real Madrid do të tundoi Chelsean me një ofertë të majme për belgun Eden Hazard, shkruan Mundo Deportivo.

Trajneri Zinedine Zidane pritet që të ofrojë shërbimet e sulmuesit Alvaro Morata dhe para kesh për të transferuar Hazard.