SHPËRNDAJE

SHITET RENAULT CLIO 1.4 BENZIN V.99 I ARDHUR NGA ZVICERRA

KLIMAABSGOMAT E REJAKONTROLL TE ELEKTRONIKES NE TIMONXHAMAT ELEKTRONIKDYERT 4
CENTRAL DHE ALARMTIMONI HIDROLIK AIRBEGHARXHIMET 5.1L/100KM
INFO/ 00381 62 843 68 75 thirrjet mundesisht mbas ores 16h