SHPËRNDAJE

Reperi Getinjo duhet të jetë shumë i pasur për të bërë një veprim të tillë! Përderisa shumë njerëz kanë probleme financiare, Getinjo nuk e ka problem edhe të ua vërë flakën 100 dollarëve.

Anëtari i labelit “On Records” këtë e ka dëshmuar përmes një video-je që ka publikuar në rrjetin social Snapchat.

Në video reperi shfaqet duke e kallur një shifër prej 100 dollarësh. Ndryshe, kujtojmë se shumë shpejt pritet që Getinjo të sjellë këngën “Mucho Dinero” që në shqip i bie “Shumë para” dhe ndoshta ky veprim i tij ka lidhje me këngën e re, kjo gjë ende nuk dihet

 

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/e-tmerrshme-dikush-nuk-ka-bureperi-kosovar-i-kall-parate-live-ne-instagram-453145/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright