SHPËRNDAJE

“Makaveli” mban titullin kënga e re e këngëtarit Lirix që është nga Presheva por jeton në Zvicër.

Producent dhe krijues i ‘bitave’ të kësaj kënge është reperi i njohur shqiptar Unikkatil, kënga është bërë për dy artistët më të mëdhenjë të të gjitha kohrave 2pac dhe Unikkatil.

“Këngën ia dedikojë familjes dhe shokëve të me, posaçërisht prindërve të mi dhe vëllezërve. Falemnderim i shprehi edhe Kris Palokës i cili e mundësoi që ky projekt të realizohet.” ka thënë Lirix pas publikimit të kësaj kënge./presheva.com/