SHPËRNDAJE

Superylli botëror, Rihanna, ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin social Instagram.

Ajo në një opstim u shfaq topless, duke vënë fokus të pasmet e saj. Riri shfaqet e shtrirë në pozë atraktive dhe promovon linjën e saj të fundit. “SavageFenty” është linja e fundit e Rihannas që e ka publikuar në rrjetet sociale.

Riri ka mbajtur primatin si artistja më e dëgjuar e vitit të kaluar.

Ajo nuk lansoi asnjë album dhe vazhdoi të mbajë primatin çka tregon se është shumë e adhuruar.