SHPËRNDAJE

 

Këngëtarja nga Maqedonia Dina Shabani sot publikoi klipin e saj te ri te këngës “Mamacita”
Dina Shabani është një këngëtare e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia.
Ajo karakterizohet për pamjen e saj mahnitëse, format bombastike dhe zërin e ëmbël.
Dina ka vetem 22 vjet dhe eshte nga Shkupi. Me linjat e bukura trupore dhe mjafte seksi Dina premton shume edhe ne aspektin e vallzimit dhe artit ne pergjithsi.

Per me shume shikoni instagramin

https://www.instagram.com/dina_shabani