SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zgjedhur që për fundvit të shijojë disa ditë të mira pushim.

Ajo ka zgjedhur që bashkë me katër anëtarët e familjes së saj, t’i kalojnë disa ditë të mira pushimi në ishullin luksoz Saint-Barth.

View this post on Instagram

🌅 shot by @thereal_donora

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ky organizim i familjes vjen pas një viti të ngjeshur me punë, në veçanti për Ritën e cila gjatë vitit 2019 ka pasur suksese të shumta dhe një pushim tani në fundvit është më se i merituar për të.

Ka qenë së fundmi babai i këngëtares, Besnik Sahatçiu – Ora, ai i cili ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të tërë familjes, ku shihen të lumtur së bashku në pushime.

View this post on Instagram

🎉🎉🎉🍷🍷🍷

A post shared by Besnik Sahatciu Ora (@oranick) on

Rita vihet në dukje me ndryshimin e saj të ri që ka bërë në flokë duke i prerë ato, ndërsa rrëmben vëmendjen edhe me fustanin atraktiv.

E njëjta më pas publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi atraktive, ku shfaqej me një pamje tërheqëse në fustanin portokalli.

Ajo shkroi në mbishkrimin e fotografisë se darkën e Krishtlindjeve e kishte shoqëruar me tequila-n “Prospero” me të cilën ajo ka kontratë bashkëpunimi, teksa falënderonte vëllanë e saj, Donin, për fotografitë e bukura që ia realizoi.

“Kështu që darka e mbrëmshme e Krishtlindjeve përbëhej nga ushqim, verë, Prospero Tequila dhe Don Ora që më bënte fotografi me dritat e Krishtlindjes. Don Ora mund të jem muza jote? Unë e di se unë jam motra jote e madhe, por vetëm derisa të gjesh dikë”, shkroi Rita Ora në mbishkrimin e fotografisë.

Këngëtarja shqiptare përndryshe ka premtuar plot projekte muzikore e filmike për fansat e saj vitin që vjen.