SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, aktualisht ndodhet në kontinentin aziatik.

Ajo atje po realizon turneun e saj të koncerteve, në kuadër të promovimit të albumit më të ri “Phoenix”, të cilin e publikoi në nëntor të vitit të kaluar.

Rita, e cila ndodhet bashkë me familjen në Japoni, ka realizuar së fundmi edhe një set të veçantë fotografik në plazh.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa nga këto poza të realizuara në plazh, ku shfaqet mjaft provokuese.

Me pamjen e saj tërheqëse prej biondeje, Rita nuk ka hezituar që të ekspozojë edhe disa nga tatuazhet e shumta që ka në trupin e saj.

Pëlqimet dhe komplimentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, teksa pas Azisë, Ora do të vazhdojë turneun e saj edhe në Evropë.