SHPËRNDAJE

Ajo shumë shpejt do të nxjerr në shitje albumin e dytë në karrierën muzikore “Phoenix”. Rita Ora ka arritur edhe njëherë të tërheq vëmendjen e mediave botërore në ndejë të mbajtur në kryeqytetin britanik të Londrës.

Këngëtarja 27-vjeçare arriti në Annabel e veshur në një fustan të mahnitshëm të kuq. Fustani me xhufka të kuqe bënte që bukuroshja jonë të duket tejet joshëse dhe seksi. Biondina është në përgatitje e sipër të publikimit të albumit, i cili do të jetë në duar të fansave gjatë ditës së premte.

Theksojmë se gjatë ditës së djeshme solli këngën më të re që është pjesë e albumit, “Cashemere”, i cili u mirëprit prej adhuruesve të artistes. Ndryshe, albumi do të përmbajë 16 këngë dhe ka premtuar këngë të jashtëzakonshme.