SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këtë herë bukuroshen shqiptare e shohim nga koncerti i saj i fundit, ku është shfaqur e veshur me pantallona të shkurta ngjyrë portokalli dhe bluzë të zezë.

Ajo këto imazhe i ka publikuar bashkangjitur me shkrimin “vajzat” ashtu siç quhet edhe projekti i saj i ri.

Ndryshe, për koncertin e mbrëmshëm ajo është komentuar edhe në rrjetet sociale, ku fansat kanë pranuar se i ka pëlqyer shumë.