SHPËRNDAJE

Perroti

Diego Peroti ka thënë se Roma mund ta eliminoj Real Madridin.
Mesfushori i Romës, Diego perotti ka thënë se ata mund të bëjnë shumë mirë në Olimpico dhe mund të eliminojnë Real Madridin.

“Ne duhet të bëjmë shumë mirë në mbrojtje, sidomos në stadiumin tonë. Pastaj do të jemi të rrezikshëm. Kam besim se nëse luajmë mirë, ne mund të eliminojmë Realin, tha argjentinasi Perotti për Marca.

Roma dhe Real Madrid do të takohen këtë të mërkurë me fillim nga ora 20:45 në Olimpico.