SHPËRNDAJE

CR7

Ylli i Real Madridit nuk ka dyshum se do ta fitoj titullin kampionë në Primera në fund të sezonit

“Sipas mendimit tim, jemi më të mirë se Atletico dhe këtë është dashur ta tregojmë në fushë. Jam i sigurtë që në fund dota fitojmë Primeran” ka thënë Ronaldo për mediet spanjolle.

“Kjo është ditë për ta harruar, por ne edhe më tej jemi në krye të tabelës dhe do të luftojmë deri në fund. Këtë ndeshje duhet ta lëmë pas nesh pasi Real Madridi nuk mund të humb nga secili ekip 4:0” ka thënë Ronaldo.