SHPËRNDAJE

Juventus ka përmbysur gjithçka në ndeshjen e kthimit ndaj Atletico Madrid. Skuadra e Allegri-t ka shkatërruar spanjollët në Allianz Stadium me rezultatin 3-0.

Cristiano Ronaldo ka qenë lojtari i ndeshjes me tre golat e shënuar dhe ka festuar në të njëjtën mënyrë se trajneri i Atletico-s, Diego Simeone.

Portugezi hakmerret ndaj trajnerit argjentinas, shikoni fotot.