SHPËRNDAJE

Duket se gjuetia për një 45 vjecar nuk ka shkuar sic duket në Sarandë pasi ka qëlluar padashje mbi hallën.

Shtetasi shqiptae J.Xh 45 vjeç banues në Pandalejmon të Finiqit ka përfunduar në prangat e policisë së Sarandës.

Forcat policore bëjnë me dije se ky person pasditen e djeshme ka plagosur me armë të zjarrit shtetasen Z.M., e cila është halla e tij.

Policia e arrestoi dhe si provë materiale ka marrë armën e tij të gjahut. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Sarandës për veprime të mëtejshme.