SHPËRNDAJE

Momente familjare në këtë situatë sfiduese. Vajza ime Nurnisa më tregoi se sa i mungojnë shoqet e klasës shkruan kështu në rrjetin e tijë social fb kryetari i komunës, Shqiprim Arifi.

Arifi shpreson se së shpejti do të dalim nga kjo situatë dhe të gjithë do të takohemi aty ku u ndamë.

Kujdes Po, Panik Jo, shkruan më fb Shqiprim Arifi./presheva.com/