SHPËRNDAJE

Crvena Zvezda e mposhti Liverpoolin me rezultat 2-0 në kuadër të Ligës së Kampionëve.
Crvena Zvezda u përkujdes për të shkaktuar një befasi të madhe në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur Liverpoolin, që në këtë takim ishte pa yllin shqiptar, Xherdan Shaqirin.

Një tifoz serb pati guximin që të vendoste bast prej 800 euro për fitoren e Zvezdës.

Në fund parashikimi i tij doli të jetë i saktë dhe fitoi hiç më pak se 12 mijë euro.