SHPËRNDAJE

Watford dhe Stoke City do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së dhjetë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Për stoke Cityn nga minuta e parë pritet të luajë ylli kosovar, Xherdan Shaqiri. Ky i fundit nuk ka luajtur në ndeshjet e fundit shkaku i lëndimit.

Ai ka sanuar lëndimin dhe pritet të jetë gati për ndeshjen ndaj Watfordit. /presheva.com/