Shpalljet e fundit

Shiten Qizmet Origjinal te ardhura nga Zvicra

Preshevë €1.00

Ne shitje Qizmet firma SG TEX. Origjinal Nr. 44 te ardhura nga Zvicra arsyja e shitjes Numri i madh qmimi

opel corsa c

Preshevë €1,550.00

Opel Corsa C 1.7 viti 2003 isuzu motor Tel.Viber : 0038970498406

Shitet Mbushës i iPhone 4 për Vetur dhe Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

Preshevë €10.00

Punojn Perfekt Futroll & Bateri Mbushës për iPhone 4 = 1200 din. Mbajtës dhe Mbushës për Vetur të iPhone 4 =

JVC cd charger

Bujanoc €50.00

Magazine JVC per 12 cd me 6 metra kabell ( per vetura).

Kujdestare ne Preshevë

Preshevë €600.00

Kerkojm kujdestare per perkujdesjen e nje femije me prinder qe punojn 2 her ne jave. Pastrimi i shtepis duhet te

Goma

Preshevë €0.00

Goma : 195,   70,    R14

Inkupator per vezë

Preshevë €0.00

Inkupator per 100 veze

Ford Focus 2002

Preshevë €0.00

Ford Focus 2002

golf 4

Preshevë €3,300.00

Auto ne gjendje te rregullt

banese me qira

Preshevë €300.00

Kerkoj banese me qira vetem per pushim veror,prej 01.08.2018. Mundeni te leni porosi ne email; ichm40@web.de ose ne viber 00491792426796,

Loading more