Latest Classifieds in Kosovë

Picamen

Kosovë €1.00

Kerkoj pizamen per Gjermani paga eshte shume  e mir pune afatgjate 

Kujdestare, pastruese ne zvicerr

Kosovë €500.00

Kerkoim kujdestare, pastruese ne zvicerr Mund te na kontaktoni ne WhatsApp ose Viber 0041792805367

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Kosovë €0.00

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene