10 shpallje nga admin

Playstation 4

Preshevë €280.00

Sony Playstation 4 Slim është 25% më e ndritshme dhe 30% më e vogël se verzionet e tjera. Përmban procesorin

Agregat LOMBARDINI

Preshevë €800.00

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

Opel Corsa C 1.7 dti viti 2003

Preshevë €0.00

Opel Corsa C 1.7 dti ,restayling model, viti 2003 ,i regjistrum deri n’fund t’vitit ka regjistrim , manuel klima, me

Shiten troje afer stacionit hekurudhor

Preshevë €1.00

Shiten trojet afer stacionit hekurudhor Çmimi sipas marrëveshjes Për informata me të hollësishme kontaktoni në numrat:

Passat b5.5 1.9 TDI

Preshevë €0.00

Shitet vetura passat b5.5 1.9 diesel 2001 highline 96kw 6shpejtesi 24500km. vetura i ka te kryera te gjitha serviset dhe

Golf 5 1.9tdi

Preshevë €4,500.00

Golf 5 1.9tdi Viti 2004 5 shpejtsi Ne gjendje perfekte 4 guma te reja i Servisuar Pa asnje Investim !!!

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Kosovë €0.00

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene

Banesa në shitje

Preshevë €1.00

Agjensioni per Patundshmeri Bellça Presheve ofron për shitje; Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta Befasuese. Ejani dhe Befasohuni

IMAC I5 21.5 INC

Preshevë €360.00

IMAC I5 21.5 INC PROCESOR: 2.5 GHZ INTEL CORE I5 MEMORY: 8 GB 1333 MHZ DDR3 GRAPHICS: AMD RADEON HD

Samsung J5

Preshevë €110.00

Samsung j5 Çmimi 110 euro komplet me kuti dhe adapter i perdorun shum pak 062589242

Shitës i rregullt
Presheva.com/shop

Numri i telefonit
0638160596