Shitës i rregullt
638884085

Numri i telefonit
+381638884085

Shitet banesa me madhësi 45 metra katrorë në rrugën Ramiz Sadiku 38 ( tek Elektrodistribucioni) , Dhomë ndeje dhe një dhomë të vogël me kuzhinë. Kati i IV-të pa lift. Çmimi sipas marrëveshjes. Kontakti në këtë numër.

+381638884085 (+viber)