Shitës i rregullt
Presheva.com/shop

Numri i telefonit
062511146

Golf 5 1.9tdi Viti 2004 5 shpejtsi Ne gjendje perfekte 4 guma te reja i Servisuar Pa asnje Investim !!! Bejme dhe ndrrim Me shum info tel.