Shitës i rregullt
Presheva.com/shop

Numri i telefonit
+381621797198

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5 
Procesor i5 6500 3.2Ghz (4cpu) up to 3,60Ghz  socket 1151 gjenerata e 6-te 
Ram: ddr4 4Gb 2400mhz (4 slota per ram memorie ddr4) 
Hdd: 2.5′ 500Gb 
Optike (dvd cd rom) nuk posedon
grafika:   Intel® HD Graphics 530 (2 slota per grafike)

Kompjuteri i ri i pa perdorur 1 vit garancion
gratis tatatura dhe maus

Mundet pagese edhe ne kriptovaluta (valide ne poloniex, bittrex etj. 😉 )