Shitës i rregullt
Presheva.com/shop

Numri i telefonit
S.kov

Shitet vetura passat b5.5 1.9 diesel 2001 highline 96kw 6shpejtesi 24500km. vetura i ka te kryera te gjitha serviset dhe eshte ne gjendje perfekte.regjistrim ka edhe 1 vit.gomat e reja. Baterine e re para 2 jave.uleset gjysem lekur dhe me nxemje. Cmimi sipas marreveshjes. Ndrrim nuk beje.