Shitës i rregullt
0638436423

Numri i telefonit
0638436423

Shitet telefoni Wiko version 8. Eshte i ri i ardhur nga Austria dhe i perdorur shum pak. Punon shum mir dhe eshte i ruajtur shum mir.