Shitës i rregullt
631640004

Numri i telefonit
0631640004

Shitet vetura golf 3 viti 1993 1.9 td i regjistruar deri ne prrill vetura posedon sistemin e frenimit abs dritaret elektronik gjithashtu dhe gomat e reja sava eshte ne gjendje te rregullt kontakt ne numrin 0631640004