Shitës i rregullt
621542701

Numri i telefonit
0621542701

shes shepine ne bujanoc ne qender te qytetit shtepia posedon mbi 600m2 eshte nje kateshe e banueshme posedon te gjitha gjerat per shtepi, shtepia shitet e mobiluar ashtu siq gjindet poseodn kopshtin garazha per makina 2

3 dhomeshe 4×4

1 sallon 7×4

1 banjo 3×2.5

koridora 2 4×4  2.5×4

ballkon te madh dhe dhome verore me paisje komplet

shtepia gjendet ne mes te qytetit 2min nga komuna dhe ne afersi te shkolles mesme edhe shkollen fillore shtepia eshte e banueshme .